Rozvrh SÁL číslo 1 Lekce si můžete rezervovat na http://rezervace.fitnessrelax.cz/ nebo telefonicky 602 600 342 .Rezervace provádějte nepozději hodinu před začátkem lekce. Děkujeme .

V sále číslo 1: rezervace na http://rezervace.fitnessrelax.cz/

Cena lekce :100,-Kč z klubove karty

den datum 09:00 10:00 10:20 16:00 17:00 18:00 - 18:55 19:00 - 19:55 19:30- 20:30 20:00 - 20:55
po 18. 12. BODYSTYLING
Jana
POWER YOGA
Mili
Power jóga je cvičení, které vychází z klasické jógy, využívá jejích principů, pozic (asán), filozofie a je navíc obohaceno o moderní prvky. Pro Power jógu je typické dynamické střídání pozic, které rozvíjí flexibilitu a sílu jedince.
TRX
Mili
Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.

Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost
út 19. 12. JUNIOR ZUMBA
závodní tým
JUNIOR ZUMBA
Mili
ESG - zdravá záda
Petra
EMP
Petra
TRX
Eli
st 20. 12. BODY STYLING
Renata
Vytrvalostně silové cvičení využívá jak aerobní cvičení, tak nejrůznější náčiní. Je vhodný téměř pro kohokoliv.Je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Cvičení je zaměřené na formování všech svalových skupin celého těla s využitím vlastní váhy, popřípadě jednoduchých pomůcek.
ZUMBA
Mili
Zumba je nový dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla. Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši.
KRUHOVÝ TRÉNINK
Mili
Intenzivní forma cvičení, kdy se střídá interval zatížení na předem určených stanovištích s odpočinkem. Obvykle 3 až 4 kola po 8 až 16 stanovištích. Interval zátěže a odpočinku se stanovuje dle účelu, který má daný trénink splňovat. V rámci cvičení se využívá vlastní váhy těla nebo pomůcek.
čt 21. 12. MINI ZUMBA
Mili
JUNIOR ZUMBA
Mili
SM systém zdravá záda od 18:30
Lenka
PILATES
Lenka
22. 12. TRX/BOSU s hlídáním dětí
Mili
so 23. 12.
ne 24. 12. BODY STYLING
Renata
Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, můžete se ovšem zaměřit pouze na problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly.
POWER YOGA
Renata
blahodárným cvičením vycházejícím z pozic klasické jógy, rozdílem je, že je mnohem dynamičtější a fyzicky náročnější, proto je vhodná pro hubnutí či udržení váhy. Je také vynikající prevencí proti bolestem zad.